0 312 527 55 54
MARKET OTOMASYONU
MARKET OTOMASYONU

MARKET OTOMASYONU

"market ve restoran otomasyon sistemleri yazarkasa elektronik terazi barkod okuyucu fiş yazıcı barkod yazıcı kamera ve güvenlik sistemleri Restoran otomasyon sistemi ücretsiz Restoran otomasyon sistemi Nedir Cafe Restoran Otomasyon Sistemi En iyi POS sistemi Cafe adisyon sistemleri ikinci el Cafe Otomasyonu En iyi Adisyon Programı Restoran programları Cafe, Restaurant, Franchise ve Oteller için Yeni Nesil POS Otomasyon Çözümleriyle Tanışın. İsterseniz Yazarkasa ile Entegre Mali Onaylı Satış Sistemine Sahip Olun.Cafe, Restaurant, Franchise ve Oteller için Yeni Nesil POS Otomasyon Çözümleriyle Tanışın. İsterseniz Yazarkasa ile Entegre Mali Onaylı Restoran otomasyon ve cafe otomasyonu sistemleri alanında cafe, bar ve zincir restoran yönetimi" Barkod Otomasyon Sistemleri, Mikro,  FİŞ YAZICI, ADİSYON YAZICI, DOKUNMATİK PC, BİLGİSAYAR, PAKET PROGRAMI, ALO PAKET, RESTORAN PROGRAMI, RESTORAN YAZILIM
Yazılım Çözümleri, Yazarkasa, Elektronik Terazi-Baskül, Restaurant-Cafe, "Restoranlar için POS Yazılımları (Adisyon, Paket Servis, Stok, Cari, Kasa, Personel, Raporlama) Dokunmatik Bilgisayarlar, Termal Fiş Yazıcılar, El Terminalleri, Barkod Okuyucu ve Yazıcılar, Teraziler..." "Boylam Yazılım Sektördeki engin tecrübemiz ve gelişmiş, kullanıcı dostu Boylam Yazılımımız ile işletmenizin ihtiyacı olan her noktada yanınızdayız. Müşterilerimize sunduğumuz otomasyon çözümlerinin mihenk taşı olan yazılımlarımız mevzuat, piyasa koşulları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli revize edilmektedir. Toshiba, Ingenico ve Pidion marka yeni nesil yazar kasalar, Mettler Toledo teraziler ve Mikro ticari yazılımları ile entegre olarak çalışan Boylam Yazılımımız, dokunmatik cihazlar, tabletler, manyetik kart okuyucular, fiş/fatura yazıcıları ile de uyumludur." Market Otomasyon Sistemleri

Marketler perakende satış işleminin en yoğun olduğu ve barkod otomasyon sistemine en çok ihtiyaç duyulan ticari yerlerdendir. Teknoloji Barkod marketlere özel otomasyon sistemiyle en yoğun olan halk günlerinizde dahi sizlere kolayca satış ve stok takip olanağı sunmaktadır. Bilgisayar bilgisi az olan birinin bile kolaylıkla öğrenebileceği market programı, günlük işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır.
Sistem, marketinizde bulunan tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle başlamakta ve size birçok yönden avantajlar sağlamaktadır.

Market  Barkod Otomasyon Sisteminde;

** Raf, reyon ve grup takiplerinizi rahatça yapabilir, manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızın stok işlemlerini güven içinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
** Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazarkasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.
** Gün sonlarında yazarkasanızdan kolayca geri çekim yaparak gün içinde satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayabilirsiniz.
** El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.
** Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz.
** Deponuzdaki ürünler için optimal seviyeler belirleyerek minumum ve maximum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programınızı ayarlayabilirsiniz.
** Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
** Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.
** Detaylı raporlar sayesinde deponuzda bulunan, satılan, en çok hareket gören, hiç hareket görmeyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.
** Karlılık analizleri yaparak satış karlılığınız ölçebilir, mevcut bulunan ürünlerinizin maliyet değerlendirmelerini hesaplayabilirsiniz.
** Personel takibi yapabilir, banka, çek/senet, fatura gibi muhasebe işlemlerinizi de rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 

BOYLAM MARKET
Market Yazılım Otomasyonu
Perakende Satış Market Programı
Barkodlu Satış Market Yazılımı

BOYLAM MAĞAZA
Mağaza Otomasyon Yazılımı
Perakende Satış Mağaza Programı
Barkodlu Satış Mağaza Sistemi

BOYLAM RESTORAN
Restoran Otomasyonu
Restoran Yazılımı
Restoran POS ve Adisyon Sistemi

 

BOYLAM CAFE
Cafe Adisyon Programı
Cafe Otomasyon Yazılımı
Cafe Sipariş Yönetim Sistemi

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014