0 312 527 55 54
Hakkımızda - Tebessüm Bilişim-Pursaklar-ANKARA-0 312 527 55 54
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

TEBESSÜM BİLİŞİM 

 

 

 

Şirket felsefemizin temelini, tüm müşterilerimizin ve satış kanalımızın koşulsuz %100 memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu amaç ile daima ihtiyacımız doğrultusunda çözümler aramakta ve ilgili iyileştirmeleri yürürlüğe koymaktayız. Amacımız gelişen müşteri ihtiyaçlarına odaklanıp, en çok eksikliği hissedilen hizmet ve donanımları gelebilecek talepler doğrultusunda önceden sunabilmektir.

 

Ürün alanımızda kalitede lider olmak için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak kalite seviyesini oturtmak ve bu amaç çerçevesinde kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirme ve eğitimler ile geliştirmek firmamızın politikasıdır.

 

 

Satışını yaptığı ürünlerin ambalaj, sarf ve donanım bazında geri dönüşüm ya da imhasını, Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan lisanslı geri dönüşüm iş ortakları ile gerçekleştirerek doğanın korunmasına katkıda bulunmaktadır.

 

Market otomasyon sistemlerinde stok takibi , cari takibi ,hızlı satış sistemi,  

Retaurant Otomasyon Sistemlerinde masa takip, paket servisi,  yemek sepeti, getir gibi uygulamalar yazılımımızda mevcuttur....

 

Market Depo Restorant Mağaza. Hemen Arayın, Fiyat Almadan Karar Vermeyin. Kantin Tekstil Fabrika Stok Satış Sipariş.

 

Tüm İşletmeler İçin. Barkod Sistemleri ve El Terminalli...

Market / Kırtasiye / Mağaza Barkod Sistemi Çözümleri ile yanınızdayız

Restoran, fast-food, pastane, kahve zinciri, gece kulüpleri, oteller için POS otomasyonu.

Restoran Cafe Adisyon SistemiRestoran Cafe Bar Market Otomasyonlarında aradığınız çözümler tebessümpos Otomasyon Yazılımında Stok ve Maliyet Takibi. Patron Uygulaması.

Okul Kantin otomasyon sistemi, kartlı ödeme sistemleri 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ankara pursaklar yazar kasa post,ankara pursaklar elektronik terazi,ankara pursaklar güvenlik kamera sistemleri,ankara pursaklar terazi etiketleri,ankara pursaklar sarf malzemeleri,ankara pursaklar güvenlik kamera firmaları,ankara pursaklar güvenlik kamera teknik servisi,ankara pursaklar yazar kasa rulosu,ankara pursaklar adisyon programı hazırlama,ankara pursaklar adisyon programı firmaları,ankara pursaklar barkod yazıcı sistemleri,pursaklar yazar kasa post,pursaklar elektronik terazi,pursaklar terazi etiketleri,pursaklar güvenlik kamera sistemleri,pursaklar sarf malzemeleri,pursaklar güvenlik kamera firmaları,pursaklar güvenlik kamera teknik servisi,pursaklar barkod yazıcı sistemleri,pursaklar adisyon programı firmaları,pursaklar adisyon programı hazırlama,pursaklar yazar kasa rulosu,ankara yazar kasa post,ankara elektronik terazi,ankara güvenlik kamera sistemleri,ankara terazi etiketleri,ankara sarf malzemeleri,ankara güvenlik kamera firmaları,ankara güvenlik kamera teknik servisi,ankara yazar kasa rulosu,ankara adisyon programı hazırlama,ankara adisyon programı firmaları,ankara barkod yazıcı sistemleri,yazar kasa post,elektronik terazi,terazi etiketleri,güvenlik kamera sistemleri,sarf malzemeleri,güvenlik kamera firmaları,güvenlik kamera teknik servisi,barkod yazıcı sistemleri,adisyon programı firmaları,adisyon programı hazırlama,yazar kasa rulosu,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014